Sposoby na duże piersi

Dla większości z nas, kobiet, kwestia biustu jest bardzo ważna. Istotny jest przede wszystkim ich rozmiar. I tu zaczyna się problem – co zrobić, gdy natura nie była dla nas zbyt łaskawa i rozmiar naszych piersi nie jest taki, jakiego byśmy oczekiwali? Jest mnóstwo sposobów na to, by go powiększyć piersi. Poniżej przedstawiam te, które uważane są za najbardziej skuteczne. Nierzadko cieszą się one ogromną popularnością.

Pierwszym, najbardziej powszechnie stosowanym rozwiązaniem jest kupno ziołowych tabletek. Są one stosunkowo tanie i – co się często podkreśla – bezpieczne. Warto w tym miejscu polecić wam tabletki Breast Fast. Są one bardzo skuteczne a zarazem w pełni bezpieczne. Kolejnym sposobem polecanym przez same zainteresowane są kremy i tym podobne substancje. Wcieramy je regularnie, ale co ważniejsze regularnie wyszczuplamy nasz portfel. Te naprawdę skuteczne kosztują sporo pieniędzy. Ich działanie polega w głównej mierze na ujędrnianiu piersi, przez co pozornie wyglądają one na większe. Jako znacznie tańszy, i chyba wygodniejszy zamiennik tej metody podaje się… Naprzemienne prysznice, raz ciepłą, raz zimną wodą. Takie działanie również przyspiesza krążenie krwi, co znacznie poprawia optyczny wygląd naszego biustu. Domowym sposobem mogą być także przeróżne maseczki własnej roboty. Wymagającą najwięcej wyrzeczeń, jednak zdecydowanie najbardziej skuteczną metodą jest zabieg chirurgiczny polegającym na wszczepieniu implantów. Na pełną radość z udanej (nie zawsze) operacji możemy jednak liczyć po kilku miesiącach. Musimy liczyć się z przykrymi konsekwencjami takiego zabiegu – liczne blizny, przebarwienia, długotrwały ból. Z całą pewnością jest to duże ryzyko i ogromne obciążenie dla naszej psychiki.

Jak widać na podstawie tylko tych kilku sposobów postępowania w celu zwiększenia piersi, żadna nie jest rewelacyjna. Podczas każdej z kuracji musimy liczyć się z licznymi działaniami niepożądanymi. Pamiętajmy, drogie Panie, że robimy to tylko i wyłącznie dla siebie, dla naszego dobra. I to od nas zależy czy świadomie zdecydujemy się na daną metodę. Musimy jednak zawsze dokładnie rozważyć wszystkie „za i przeciw”. Bo później może już na to nie być czasu.