Rodzaje biustów

Biust, według opinii większości z mężczyzn, jest głównym punktem na który kierują oni swój wzrok patrząc na kobietę. Dla wielu z nich istotny jest przede wszystkim rozmiar piersi. Niestety jednak ilu osobników, tyle wersji odpowiedzi na pytanie jak powinny wyglądać właśnie te idealnie ukształtowane. Spróbujmy zatem zastanowić się nad intrygującym nas od wieków pytaniem – jaki biust jest lepszy, mały czy duży?

Główną zaletą małego biustu jest po prostu wygoda codziennego życia. Mam tu na myśli przede wszystkim wszelkie „wyczyny sportowe” mające miejsce na naszych polskich chodnikach, czyli doganianie uciekającego autobusu. Nie mamy się wtedy czym zamartwiać – nic nam nie skacze, nie przemieszcza się, i co za tym idzie – nie boli. Co więcej, wcale nie trzeba nosić stanika! Ile kobiet po wielu latach trzymania naszych skarbów w niewoli pragnęłoby wypuścić je na wolność… Ale spójrzmy na to z innej strony. Jakże pięknie wyglądają osoby skromniej obdarzone w tym miejscu przez naturę z ogromnymi dekoltami, sięgającymi aż do pępka. Albo ten komfort poruszania się po ulicy bez sprośnych i niesmacznych żartów czy powiedzonek, nie zawsze przecież kulturalnych.

Wielu dziewczynom, szczególnie tym chcącym ubierać się odważniej, spędza to sen z powiek. Bardzo dużym plusem jest także łatwość dobierania do naszych kształtów bielizny czy zwykłych bluzek. Główną wadą posiadania małego biustu jest jednak to, że bezsprzecznie o wiele większej ilości mężczyzn podobają się dużo większe rozmiary niż miseczka A. Ale właściwie poza tym, ciężko jest znaleźć inną zaletę dużych piersi. Cech negatywnych zaś jest o wiele więcej. Osoby ze skrajnie dużym biustem skarżą się przede wszystkim na uciążliwe bóle pleców. Dźwiganie nierzadko wielu kilogramów na własnej klatce piersiowej wbrew pozorom nie jest przyjemnym obowiązkiem. Kolejny problem pojawia się przy próbie kupna odpowiedniego biustonosza – zdarza się, że ciężko jest go dopasować w sytuacjach kiedy mamy mały obwód ciała, a duży rozmiar miseczki.

Jak widać na podanych przeze mnie przykładach, ciężko byłoby nam wybrać lepiej odpowiadającą wersję biustu. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy bez problemu możemy udać się do danego specjalisty i skorzystać z zabiegów pomniejszania, powiększania, ujędrniania czy wielu innych. Warto jednak rozważyć wszystkie za i przeciw bardzo sumiennie, bo powrót do pierwotnego stanu może być trudniejszy niż nam się wydaje.