Przestudiowałaś wszystkie możliwe diety w poszukiwaniu tych, które zawierają specjalne ziołowe składniki pobudzające rozwój piersi, a także wszystkie suplementy o takim działaniu?
Wiesz już chyba wszystko na temat fizjologii swojego ciała i na pewno sprecyzowałaś cel do którego dążysz? Nigdy więc nie zaszkodzi wiedzieć więcej, dlatego mamy jeszcze parę detali.

Przede wszystkim chcielibyśmy Ci dostarczyć informacji o tych ziołach, jako że zwykle mają więcej niż jedno działanie, co wpływa na Twoje zdrowie. Dowiedz się więcej o… przyswajaniu!

Zioła o których powiemy są składnikami większości preparatów, stworzonych dla potrzeb kobiet chcących powiększyć swój biust naturalnymi metodami. Zamiast operacji wybierają one środki, które zapewniają to samo uczucie atrakcyjności w nieinwazyjny i neutralny dla zdrowia sposób.

Te skarby natury zebrał i opisał w przystępny sposób, w bijącej ostatnio rekordy popularności książce pt. „Ziołolecznictwo” (ang. „The Green Pharmacy), James Duke. Zioła te są stymulatorami kobiecych hormonów, regulują cykle menstruacyjne i ogólnie działają terapeutycznie na żeńską rozrodczość. Mają też znaczenie dla kondycji i zdrowia organizmu.

Do takich substancji należy wyciąg z palmy sabałowej (saw palmetto). Chociaż zasłynęła raczej jako lekarstwo na dolegliwości męskiej prostaty, to znakomicie sprawdza się właśnie jak stymulant rozrostu kobiecego biustu oraz uniwersalny bez względu na płeć afrodyzjak.

Innym kobiecym ziołem jest Damiana, używana jednak także jako środek uspokajający w stanach niepokoju, ataków nerwowych i depresji. I chociaż jej zastosowanie jej oddziaływanie na ludzką psychikę i wyrównywanie zmian nastroju jest bardziej znane, to Damiana skutecznie pobudza do większej aktywności kobiece gruczoły piersiowe, a także żeński popęd płciowy.

Produktem w którym zgromadzone wszystkie najważniejsze ziołowe suplementy wspomagające przyrost kobiecych piersi jest BreastFast. Doskonałej jakości, sprawdzony w testach klinicznych preparat przynosi widoczne rezultaty już po niecałym miesiącu regularnego stosowania.

Kolejnym niezwykłym składnikiem ziołowym jest Pueraria Mirifica. Oryginalne plantacje tej rośliny znajdują się w Tajlandii, a zastosowanie znajduje nie tylko przy powiększaniu biustu, ale także jako składnik rewitalizujący funkcjonowanie organizmu i regulator układu hormonalnego.

Ziołem o podobnej właściwości jest Dong Quai, który nie tylko pobudza komórki piersiowe do rozwoju, ale także stymuluje wydzielanie hormonów i oczyszcza krew człowieka.

Wild Yam jest rośliną zawierającą diosgeniny produkujące progesteron – kobiecy hormon płciowy, znany między innymi z pigułek antykoncepcyjnych. Znajduje zastosowanie m.in. w łagodzeniu napięcia miesiączkowego, a także podtrzymuje kobiecość w czasie i po menopauzie.

Ziołem znanym z ludowej medycyny amerykańskiej jest kozieradka pospolita (fenugreek). Reguluje cykl menstruacyjny, a także pobudza jego pierwsze pojawienie się u dziewcząt.

Warto też wspomnieć o nasionach kopru włoskiego (fennel), który poza wspomaganiem rozwoju biustu ogranicza apetyt i działa uśmierzająco na działanie nerwów. Ten niezwykły składnik sprzyja także oczyszczaniu się organizmu. W końcu nie można zapomnieć też o dzikim owsie. Zioła stanowią bogactwo natury, jeśli chodzi o wpływ na zdrowie i funkcjonowanie organizmu.

Aby znalezc wiecej informacji na temat bezpiecznego powiekszania piersi kliknij tutaj